Otevřeme se své vnitřní transformaci.

Jediný způsob, jak věci proměnit, je změnit sami sebe (své vědomí), a to je možné tím, že se postupně naučíme měnit svoji strategii z vnějšího zaměření směrem dovnitř do svého nitra.

K tomu je potřeba určitá práce a v podstatě i úsilí, které na začátku musíme vyvinout, abychom se odpoutali od zažitého mechanismu uvažování mysli vně, že stále něco musíme dokazovat, ukazovat, naplňovat, konat, hnát se, bojovat, překonávat, atd.

Jde o otevření se transformaci, že jsme připraveni nechat věci proměnit, že jsme připraveni otevřít se své vnitřní proměně.

Proměna přístupu může být minimálně na začátku mnohdy namáhavou cestou někdy i do pořádného kopce.  Ale žádná cesta není bez konce a každý kopec má svůj vrchol.

Pojďme se otevřít myšlence, že nastal čas vrátit se zpět dovnitř, dovnitř svého bytí za myslí, kde je klid a mír. Mysl je neklidná, stále něco chce a vyžaduje, stále si klade nároky a pokládá nové mety.

Pojďme vyzkoušet, jaké to je zaměřit se směrem, který nikdo nevidí a ani nemůže hodnotit, směrem, který nás dovede ke svobodě, lehkosti a poznání.

Samotné rozhodnutí je transformace.

Síla myšlenky je transcendence.

Myšlenka přináší proměnu,
připusť ji a zažiješ nádheru.

Podobné příspěvky